ŠOKIS – Atnaujina Smegenis ir Stipriai JAUNINA

SmegenysSu amžiumi mūsų fiziniai ir protiniai pajėgumai nyksta. Tai dar labiau gali pabloginti Alzheimerio liga. Praktiškos studijos rodo, kad senesnio amžiaus žmonės gali atstatyti smegenų jaunystę daugiau judėdami fiziškai.

Mankšta turi pozityvų efektą gerinant amžiaus paveiktus protinius ir fizinius pajėgumus. Dr. Kathrin Rehfeld, Neurologinių studijų programos autorė, Vokietijos neurologinių sutrikimų centre, Magdeburge, Vokietijoje teigia: “Mūsų programos praktiniuose bandymuose buvo aiškiai užfiksuota, kad šokis atstato tas smegenų dalis, kurios labiausiai kenčia nuo amžiaus. Palyginimui, tik šokis buvo tas pratimas, kuris stipriai regeneravo smegenis, subalansavo kūną ir elgesį”.

Senukai 68 metų amžiaus, dalyvavo aštuoniolikos mėnesių šokio programoje. Grupės rodė labai didelį progresą atstatant smegenų dalis, kurios su amžiumi nyksta. Labai svarbu yra žinoti, kad ŠOKIS gydo ir Alzheimerio ligonius. Taip pat senukams pagerėjo atmintis ir jie vėl pajuto, kad gali gyventi toliau ir net tobulėti ar mokytis.

Nors jau senai yra žinoma, kad fizinis aktyvumas yra sveikatos šaltinis, iki šiol nežinojome, kad ŠOKIS yra ypatingas fizinis pratimas ir SUPER VAISTAS.

ŠOK. TAIP BŪSI SVEIKAS, SĄMONINGAS IR ILGAI BŪSI JAUNAS IR PROTINGAS.

 

Atsakyti