Sąmonės, sveikatos ir mitybos piramidė

Sąmonės, sveikatos ir mitybos piramidė

SVEIKATOS – SĄMONĖS – MITYBOS PIRAMIDĖ

Šiais laikais žmonės maitinasi įvairiai. Vieni valgo mėsą ir teigia kad be jos gyventi neįmanoma, kiti pasismalyžiaudami krimsta pusiau sintetinį tortuką užsigerdami koka kola ir sako kad vargo nemato. Tačiau vis dažniau pasitaiko kada žmogus nustoja vartoti mėsos produktus, pradeda rinktis vegetarinę mitybą, kai kurie pereina link veganiškos – jokių gyvulinės kilmės produktų, tik vaisiai, salotos, daržovės, riešutai – viskas augalinės kilmės. Paskutiniu metu daugėja ir žaliavalgystę puoselėjančių žmonių. Žaliavalgystė – žmogus nustoja valgyti termiškai apdorotą maistą ir renkasi kuo šviežesnį. Vėliau seka ir gyvavalgysė, skystavalgystė, prana ir t.t. Nors mes nuo vaikystės buvome pripratinti ir mėsytę valgyti ir sauldumynų negailėjome iškyla klausimas, kodėl gi žmonės dabar prisigalvoja visokių „nesamonių“ valgyti taip ar kitaip ? Gi visai normalu yra kapoti krakmolo ir lavonienos sklidinus cepelinus ar karbonadus ?

Situacija keičiasi dėl kelių priežasčių. Dažnai žmonės keičia mitybą dėl atsirandančių sveikatos sutrikimų, pakeitę mitybą pajaučia didelius sveikatos pagerėjimus ir toliau tęsia. Kitu atveju gali būti kad žmogaus siela kužda kad kažkas negerai, pradeda skaudėti žiūrint į aukojamus ir žudomus gyvūnus. Žudomus dėl ko ? Dėl maisto, energijos ? Žmogus nebesusimąsto kad nuo mitybos priklauso ne tik sveikata bet ir sąmoningumo lygis. Tarkim valgydamas daug mėsos žmogus teigia kad be jos neturėsi jėgų ir ilgai neišgyvensi, nebūsi tvirtas ir stiprus. Deja pamiršta susimąstyti ką valgo bulius / jautis ir yra super stiprus ir galingas. O jis ramiai valgo gyvą žolę ir jam to pakanka užaugti ir išsivystyti į galingą, stiprų ir sveikatos kupiną gyvūną. Paaiškinus tai mėsiavalgiui / visavalgiui, jis dažnai puola atsikalbinėti, ginčytis ir priekaištauti teigdamas kad karvės virškinimo sistema visai kitokia ir t.t. Konfliktas vyksta dėl sąmoningumo trūkumo. Kol žmogus maitinasi žemos vibracijos maistu, modifikuotais ar sintetiniais maisto produktais tol yra šaltas ir nejaučia žudomo gyvulio sielos šauksmo ir nesusigaudo kokioje situacijoje yra pats.

Nedaug žmonių suvokia kas vyksta jų kūnuose suvalgius tokias medžiagas:

Karališka mirtis

Sintetinės matricos "miško" uoga

Žmogaus kūno viduje gyvena įvairios gyvybės formos: gerosios bakterijos, enzimai, blogosios bakterijos, parazitai ir t.t. Nuo šių gyvybių priklauso žmogaus sveikatos ir sąmonės lygis. Kuo daugiau pozityvių ir gyvybę skatinančių formų viduje klesti, tuo žmogus sveikesnis ir sąmoningesnis. Kuo daugiau negatyvių gyvybės formų – tuo žmogaus sveikata kreivesnė, daugiau agresijos, konflikto ir sąmoningumo trūkumo. Dažnai žmogus galvoja kad nuo daug mokymosi mokykloje ar universitetuose kils ir intelektas net nesusimąstydamas kad didelė smegenų neuronų dalis yra ne tik galvoje, bet ir virškinimo sistemoje. Žmogaus galvos smegenys yra tiesiai sujungtos bei maitinamos virškinimo sistemos, nuo kurios būklės, sąmoningumo ir intelekto lygis priklauso ne ką mažiau nei nuo mokslų. Taigi privalgius lavonienos ar  tortuko prifarširuoto chemijos – blogos naujienos. Lavoniena keliaujant virškinimo traktu nespėja susivirškinti iki galo ir pūva. Bepūnant viduje pradeda vystytis neigiamos gyvybės formos – parazitai, blogosios bakterijos, virusai ir t.t. Jos apsigyvena įvairiose kūno vietose, organuose, kraujyje, limfoje, prisijungia prie žmogaus nervinės sistemos tinklo perimdamos vadovavimą. Žmogus patampa priklausomas nuo maisto kaip nuo narkotikų, nes gyvybės formas gyvenančias jame reikia išlaikyti, jos reikalauja maisto, ir ne bet kokio , o žemos vibracijos – tinkamos būtent parazitinės kilmės gyvybės formoms klestėti. Pavyzdys tokio maisto yra: cukrus, GMO, sintetiniai maisto priedai, dažikliai, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos, konservantai, stabilizatoriai, mėsa, pienas, hibridiniai ir genetiškai modifikuoti augalai su pažeista mineraline struktūra, kvietiniai miltai ir t.t. Vėliau tos gyvybės formos dauginasi ir vis labiau perima kūno kontrolę. Link senatvės žmonės vis labiau nutunka, stabarėja, vandens kiekis mažėja, sveikata šlubuoja, išsivysto dar daugiau negalavimų ir ligų. Galų gale žmogus baigia gyvenimą gulėdamas ligoninėje ar namų patale… Vaikai senatvėje padeda tėvams numirti kančiose – tokia žmogaus likimo istorija yra „standartinė“ ir nebūtina jos laikytis ir perduoti iš kartos į kartą.

Atėjo laikas kada aplink yra daug gyvų super sveikatos pavyzdžių kurie parodo kelią, atveria širdis ir nutraukia užburtą kančių ciklą. Pačioje šio straipsnelio pradžioje yra pavaizduota sąmonės ir mitybos piramidė. Ten parodyta kaip nuo mitybos rūšies ir kūno rūgštumo priklauso sveikatos ir sąmoningumo lygis. Kuo kūnas labiau užterštas tuo jis yra rūgštesnis – tuo didesnė galimybė susirgti įvairiomis ligomis  ir net vėžiu ir t.t. Kai žmogus keičia mitybą laipteliais į viršų, kūnas patampa vis labiau švaresnis, šarmingesnis, sveikata kyla ir plečiasi atitinkamai kartu su sąmone. Plačiau šią temą panagrinėsime sekančiuose straipsneliuose…

Maistas = Vaistas

Maistas = Vaistas

Tu Esi Sąmonė ir Meilė

Atsakyti