Pūslėtasis Guveinis – Kaulų Karkasas, Sąnariai ir Dantų Tvirtybė

Puslėtasis Guveinis

Puslėtasis Guveinis – Fucus vesiculosus

Fucus vesiculosus. Pūslėtasis guveinis priklauso guveininių (Fucaceae) šeimai. Šio guveinio yra keliolika formų ir jos visos tinka žmogaus kūnui kaip augalinis maistas. Tai jūrų dugno augalas, kuris auga akmenuotose vandens vietose. Paplitęs Baltijos ir Šiaurės jūrose, Šiaurės Atlante. Lietuvos pajūryje guveinį bangos išmeta į krantą, atneštą iš žymiai tolesnių jūros sričių, nes Lietuvos pajūrio dugnas yra smėlėtas ir jis čia neauga. Maistui ir vaistinei žaliavai gaminti daug geriau tinka guveinis iš Atlanto bei Šiaurės, negu iš Baltijos jūros, nes tenykštėje žaliavoje būna žymiai daugiau organinių mineralinių druskų ir jodo.

Tai yra daugiametis, 20–75 cm aukščio ir 0,5–2 m pločio augalas. Išgyvena iki 3 metų. Jo gniužulai plokšti, išsišakoję, dvišakiai, padengti oro pūslelių poromis. Dauginasi lytiškai. Yra vyriški ir moteriški individai. Reprodukcija vyksta vieną kartą per metus. Gametangės susiformuoja vėlai rudenį filoidų viršūnėse (receptakulėse) specialiose kamerose (konceptakulėse). Šviesą mėgstanti jūrinė rūšis, auga ant riedulių ir uolų litoralėje ir sublitoralėje. Oro pūslelės palaiko guveinį šviesos sraute, kad vyktų fotosintezė.

Pūslėtojo guveinio populiacija teikia prieglobstį žieduotosioms kirmėlėms (Spirorbis spirorbis), vėžiagyviams (Idotea), moliuskams (Littorina obtusata).

Puslėtasis Guveinis Wales

Puslėtasis Guveinis Wales  Pūslėtajame gyveinyje yra randama labai daug mineralų organinėje ir pačioje kokybiškiausioje būsenoje: jodas, kalcis, magnis, kalis, natris, pilna biblioteka kitų mineralų, trace mineralų, organinių metalų, phenolics, phloroglucinol, fucophorethols, phlorotannins, mucopolysaccharides, algin, lipidų ir sulphuryl-, sulphonyl- ir phosphonyl-glycosyl ester digliceridų…

Tai yra labai stiprus antibakterinis augalas, kuris sutvarko KANDIDĄ, Meningitą ir E.Coli.

Taip pat jis šalina estrogeno sutrikimus. Vartojant per laiką moteriški ir vyriški seksualiniai ypatumai subalansuojami į harmoniją ir darną.

Šalina Candida guilliermondii, o C. guilliermondii augimą sustabdo apie 99.2%.

Antioksidantas ir skydliaukės atstatytojas ir užkrovėjas. Pasak prof. Mušinskio Bėslerio, šio guveinio žole gydoma skydinės liaukos sutrikimai ir arteriosklerozė, taip pat organizme ji reguliuoja riebalų apykaitą.

Fucus vesiculosus - Bladderwrack

Fucus vesiculosus – Bladderwrack

Galima vartoti ir mūsų pajūryje randamą guveinį, tik dozė atitinkamai turi būti didesnė, nes jo žolėje yra mažiau organinių mineralinių druskų ir dijodotirozino.

Pūslėtojo guveinio gniužulai turi vieniems nemalonų, bet kitiems visai malonų kvapą.

Lietuvoje rūšis reta, 2000 m. įtraukta į Raudonąją knygą (4(I) kategorija).[1] Žinoma 1 radavietė Palangoje, prie Rąžės žiočių, auga ant riedulių 2–2,3 m gylyje. Aptikti tik pavieniai individai. Manoma, kad jie gali augti dar keliose vietose ties Kuršių Nerija. Grėsmę kelia vandens tarša ir mažėjantis vandens skaidrumas.

Palangos Puslėtasis Guveinis

Palangos Puslėtasis Guveinis ir Gintaras. Rinkta Giedro. Fotografuota MaGie (c) 2016

Surinktus gniužulus reikia švariai nuplauti, greit plonai paskleisti pastogėse ir išdžiovinti. Žaliavos atsargos laikomos hermetiškai uždaromuose stikliniuose buteliuose. Gerai paruošta žaliava turi būti tamsiai rudos spalvos.

Džiovintas guveinis

Džiovintas guveinis

Puslėtasis guveinis yra augalas, kuris savyje kaupia kokybiškiausią organinį jodą ir kalcį bei pilną kolekciją aukščiausių virpesių mineralų. Jungiant puslėtąjį guveinį su vaistiniu drebuluočiu ir naudojant tam tikrą alcheminį metodą, gauname magišką eliksyrą žmogaus kūno kristaliniam karkasui – KAULAMS atstatyti. Naudojant tokį tepaliuką kiekvieną diena aiškiai matome kaip nagų krašteliai pradeda stipriai baltėti, dantys įgauna spindintį baltumą ir užsipildo. O sąnariai irgi atsistatinėja ir sveiksta.

Jei tai vyksta jūsų gyvenime, žinokite, kad dabar jūržolės jums jau atstato kaulus ir dantis. Kaip tokį pasigaminti pačiam pasiaiškinsime per Organinės Sąmonės Regeneracijos Seminarą. O ne už ilgo, pats puslėtasis guveinis ir Kristalinių Kaulų / Karkaso Eliksyras pasirodys ir Sveikoninės produktų gretose.

Žuvies kotletukai sąnariams

Žuvies kotletukai sąnariams, dantims ir karkasui regeneruoti. Receptas bus talpinamas Sveikoninės Receptų Banke.

Visiems kas mėgo žuvies patiekalus šis informacinis straipsnelis yra šventė. Tokie štai kotletukai, pagaminti iš Vaistinio Drebuluočio ir Puslėtojo guveinio, avinžirnių ir kitų skanybių patenkins jūsų vyrą ar vaikus. O skonis tiesiog dangiškas. Valgyti tokius štai „veganinius“ „žuvies“ patiekalus yra ne tik labai skanu, bet is Super Sveika.

Jei jums patinka tokios galingos žinios ir pats sveikiausias maistas pasaulyje prisijunkite prie nušvitimo Šarmingos Augalinės Mitybos Grupėje Facebooke.

Į sveikatą.

Atsakyti