Maksimalus Genetinis Potencialas

Maksimalus genetinis potencialas ar transhumanizmas

Šiuo momentu žmonija gyvena technologinių iliuzijų pasaulyje. T.y. žmonės gali lengvai būti manipuliuojami ir jų gyvenimas kontroliuojamas…

KLAUSIMAS:
Transhumanizmas ar Maksimalus Genetinis Potencialas ?
ANALIZĖ:
Mokslininkai naudodami technologijas siekia prailginti žmogaus gyvenimo trukmę ir kokybę bet ar jie eina teisingu keliu galime suvokti lygindami gamtos ir žmogaus sukurtomis dirbtinio proto technologijas.

Transhumanizmas kas tai ? Transhumanizmas (simbolizuojama h+ arba H+) – tarptautinis intelektualinis ir kultūrinis judėjimas, remiantis mokslo ir technologijų panaudojimą žmogaus protinėms ir fizinėms savybėms pagerinti. Transhumanizmas yra sritis kuri jungia žmogų su šiuolaikinėmis technologijomis – kompiuteriu. Tarkim dirbtinė akis, ranka ir t.t. Arba dirbtinis maistas: GMO, spalvikliai, dažikliai, stabilizatoriai, skonio stiprikliai, toksinai, sunkieji metalai, dirbtiniai vitaminai ir t.t. Šie elementai (energijos) tranformuoja žmogaus kūną/protą į biorobotą / zombį kurį panorėjus galės lengvai prijungti prie kompiuterio, nes jo kūnas bus jau pusiau sintetinis, t.y. transhumanistinės įdėjos dirva paruošta. Ir tai vyksta dabar, gyvai, visur aplink.

Maksimalus Genetinis Potencialas kas tai ?
Žmogus visą savo gyvenimą žemėje kiekvieną dieną/valandą/sekundę mutuoja ir tai priklauso nuo vidinių ir išorinių aplinkybių. Žmogus gimė gaudamas genetinį banką kurį jo fiziniam kūnui suteikė jo tėvai. Gyvendamas tam tikrose sąlygose ir vartodamas aplinkoje esančias energijas jo genetinis bankas savaime keičiasi / trinasi / pildosi / transformuojasi – mutuoja. Į ką jis mutuoja ? Tai priklauso nuo jo paties ir jo veiksmų. Kaip jums atrodo į ką virsta žmogus vartodamas kiaulieną (žemos vibracijos plazma) arba sintetinius maisto papildus ? O į ką virstų jis jei per save leistu aukštos vibracijos energijas kaip : meilė, meditacija, aplinkos suvokimas tokia kokia ji yra, švarus gyvas vanduo, grynas oras, imdamas gamtos suteiktus super aukštų vibracijų mineralus (žemė, augalai), gyvendamas kartu su saule (ugnis) ir harmonijoje su gamta… Jei žmogus nežemintų saves ir mylėdamas siektų pilnatvės, jo genetinis potencialas pasieks tiek ant kiek jis yra sąmoningas apie save, aplinką, savo kūną (genetika), protą, sielą ir dvasią ! T.y. aukšta vibracija formuoja aukštą ir atvirkščiai. Maksimalus genetinis potencialas -> amžinas kūnas, telepatija, gydymas mintimis, materializacija, teleportacija ir t.t.

IŠVADA (rezultatas):
To ko siekia transhumanizmo kūrėjai / mokslininkai – prailginti fizinio kūno egzistavimą ir potencialą panaudojus “aukštas“ žmogaus sukurtas technologijas kažkodėl nepastebėjo arba tyčia praleido (manipuliacija) kad gamtoje tai jau yra suteikta – Sąmonė. Belieka tik su meile siekti pilnatvės ir gamta grąžins jums Maksimalų Genetinį Potencialą – TU ESI VISKAS !

Atsakyti