Vandens harmonizatorius, struktūrizatorius

33.00 

Maloniai galingas vandens sūkurinis struktūrizatorius yra vienas iš mūsų nuostabiųjų vandens kokybės harmonizavimo įrankių. Su juo kiekvieną dieną galėsite atgaivinti/subalansuoti vandens gyvybę/kokybę.

Paskirtis: Valyti neigiamą informaciją, nukenksminti užterštumus, vandens šarminimui, užkrovimui, gyvybės įleidimui, mineralų struktūros įrašymui, strūkturizavimui, oksidacijos mažinimui, anti-oksidacijos didinimui ir t.t.

ORMES, ORP-

Neturime

Aprašymas

vandens harmonizatorius

Su šiuo struktūrizatoriumi ne tik galite gerinti vandens kokybę ir gyvybę bet atlikti ir mokslinius tyrimus. Prieš keletą metų beekspermentuojant buvo pastebėta kad prasukant vandenį pro sūkurį su šiuo struktūrizatoriumi vandens šarmingumas kyla.
Mes naudojame jį vandens užkrovimui. Taip pat galima gaminti aukštos vibracijos stebuklus (koncentruojant ORMUS) pvz: į vandenį įvarvinus 1/4 šaukštelio Vitamino C ir 1/2 arbatinio šaukštelio himalajų druskos tirpalo bei juos sujungiant (implode) magnetinio sūkurio pagalba (vortex) į aukštos energijos gėrimą.

Sūkurinis vandens struktūrizatorius - harmonizatorius

Sūkurinis vandens struktūrizatorius – harmonizatorius

Gerti aukštos kokybės vandenį yra būtina norint palaikyti gerą sveikatą. Šiais laikais yra surinkta statistika kad daugelis žmonių yra chroniškai dehidravę (vandens trūkumas).

Sūkurinis vandens struktūrizatorius - harmonizatorius

Sūkurinis vandens struktūrizatorius – harmonizatorius

Šis sūkurinis magnetinis vandens harmonizavimo stebuklas pavers jūsų vandenį skaniu, minkštu ir užkrautu gyvybe – prana, chi

Papildoma informacija

Svoris 100 g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.