Palo Santo (Bursera graveolens) medžio lazdelės

10.00 

Palo Santo- Mistinis medis kuris auga Pietų Amerikos paplūdimiuose. Ispaniško pavadinimo reikšmė tiesiogiai išvertus reiškia: šventas medis. Dalinai citrusinių šeimos augalas turintis saldžias pušies, mėtos ar citrinos vibracijų. Oro/ Eterio stichijos. Įžeminimas – apvalymas.

Pakuotėje – virš 50g.

Neturime

Aprašymas

Palo Santo - šventas medis

Palo Santo – šventas medis

Palo Santo yra visų mėgstamas dėl savo energetiškai apvalomųjų ir gydomųjų sąvybių. Tai yra galingos energetikos medis kuris buvo išpopuliarintas Ayahuasca ceremonijose norint įsižeminti ar apvalyti aplinkos energetiką. Palo Santo sukuria malonų, šviežaus dūmo kvapą kuris kelia vibracijas besiruošiant meditacijai ir prisideda prie gilesnio susijungimo su kūrinijos pirmine energija. Taip pat apsaugo nuo uodų ar kitokių vabzdžių. Yra sakoma kad šis medis sustiprina kūrybingumą ir atneša laimę visiems kurie yra atviri jo magijai. Palo Santo medžio gyvenimo trukmė yra apie  80 – 90 metų. Šis medis įgauna magines galias tik po natūralios senatviškos mirties. Magija yra alchemija kuri vyksta kelerius metus po medžio mirties. Kad medžio metamorfozė būtų pilnai įvykusi, po mirties medis turi likti natūralioje aplinkoje kurioje augo nuo 4 iki 10 metų. Ir tik po to, sakralinės, medicininės ir mistinės galios atgyja. Šamanai ceremonijose ir gydymo apeigose jį naudoja jau tūkstantmečiais. Saldusis Palo Santo dūmas paliečia ir fizines ir metafizinies erdves.
Remiantis liaudies medicina yra žinoma jog Palo Santo gali būti naudojamas atpalaidavimui nuo slogos, peršalimo, streso, astmos, galvos skausmų, depresijos, įtampos, emocinio skausmo ir t.t.
Palo Santo galima pamirkyti karštame vandenyje ir gerti kaip arbatą. Puikiai nuramina imuninę ir nervų sistemas, pagreitina gyjimą.
Naudoti kaip smilkalą arba arbatą.
Mūsų Palo Santo atkeliavo iš Ekvadoro šeimos kuri pasodino virš 300 000 Palo Santo medžių ir rūpinasi gamta kaip savo namais.
Palo Santo - šventas medis

Palo Santo – šventas medis

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.