Mega Home Deluxe Distiliatorius (Juodas / Stiklinis)

243.00 

GARANTIJA 24 mėn.

KOMPLEKTACIJA:

Anglies filtras distiliatoriui Mega Home 6 vnt

Stiklinis Indas Distiliatoriui Mega-Home

Kalkių nuosėdų valiklis 250g.

Distiliuotas vanduo – gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, distiliavimo metu patikimai pašalinami visų tipų užterštumai, procesas yra lengvai stebimas ir atliekamas nenaudojant susieikvojančių priemonių o distiliatoriams pakanka minimalios priežiūros. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų ir mineralų. Mineralus žmogaus kūnas gauna iš maisto.

DĖMESIO: Distiliuotas vanduo yra minimalus vandens tyrumo reikalavimas norint kad žolelių kūno regeneracijos programos būtų veiksmingos ir efektingos. Pagėrus tokį tyrą vandenį ilgesnį laiką juslės sensoriai apsivalys ir pradės jausti vandens kokybę patys.

Produkto kodas: MEGAHOME JUODAS STIKLINIS Kategorijos: , , , , ,

Aprašymas

Nuoroda į gamintojo puslapį:

DELUXE WATER DISTILLER BLACK – GLASS JUG

Didelio našumo Megahome nerūdijančio plieno vandens distiliatorius su stikline talpa.

Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir filtruojamame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs nefiltruojate jo prieš gerdami, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, gaunate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu.

Kaip veikia Megahome Deluxe ?

Vandens distiliatorius vandenį pirmiausia užvirina. Tai sunaikina virusus ir bakterijas, atskiriami teršalai. Garas patenka į nerūdijančio plieno vamzdyną, kur yra atšaldomas, taip susidaro grynas vanduo. Tada šis vanduo pereina per aktyvintos anglies filtrą, kad galiausiai būtų pašalinti bet kokie priemaišų pėdsakai.

Kuo jis skiriasi nuo vandens iš butelių?

Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje irš butelių ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.

Vandens distiliatorius lyginant su kitais vandens valymo būdais?

Dvi labiausiai paplitusios kitos filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų – atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas.

Neįtikėtinai paprasta naudoti

Vandens distiliatorius gamina 4 litrus absoliučiai gryno vandens per 5-6 valandas. Viskas, ką jūs darote, tai užpildote, įjungiate ir paleidžiate. Jis lašina vandenį į stiklinį indą, kuris gali būti laikomas šaldytuve. Automatiškai išsijungia – nereikia jaudintis dėl perkaitimo.

Ką sveikatos specialistai galvoja apie distiliuoto vandens naudą:

„Net vandentiekio vanduo visada turi įvairių kenksmingų priemaišų, tokių kaip chloras, asbestas, pesticidai, fluoridas, varis, gyvsidabris ir švinas. Geriausias būdas juos pašalinti yra distiliavimas“ –Dr. David Kennedy“.

„Vienintelės naudingos mineralinės medžiagos yra organiniai mineralai, visi kiti mineralai yra svetimos medžiagos organizmui ir turi būti pašalinti. Distiliuotas vanduo yra vienintelis vanduo, kuris gali būti vartojamas organizmo, jam nepakenkiant“. – Dr Allen Banik

„Organizmo mineralinių medžiagų poreikis patenkinamas per maistą, o ne geriant vandenį“. Amerikos medicinos asociacija

„Didžiausią žalą, neorganiniai mineralai daro mažoms arterijoms ir kitoms kraujagyslėms. Kraujagyslių pažeidimas prasideda tą dieną, kai pradedate vartoti neorganinius chemikalus ir mineralus iš vandens čiaupo „. Dr. Paul Bragg.

Megahome Water Distiller specifikacija

Vandens distiliatoriaus išeiga: 16 litrų per dieną

Dydis: 20 cm pločio ir 36 cm aukščio

Maitinimo šaltinis: 230-240v AC

Energijos suvartojimas 580W (iš viso)

Šildytuvas: 565W / Vėsinimo ventiliatorius 15W

Svoris: 3.5kg (7.7lbs)

Talpa: 4lt per 5-6 valandas

„Water Distiller“: kas yra dėžutėje?

Viskas, ko reikia šešių mėnesių distiliavimui:

– Vandens distiliatorius – Maitinimo laidas – 4ltr stiklinė surinkimo talpa – 250g nuosėdų valiklio – 6 aktyviosios anglies filtrai

Ar privaloma naudoti anglies filtrus? Medžio anglis filtruoja lakiuosius organinius junginius (LOJ), tokius kaip pesticidai ir tirpikliai. Anglinis filtravimas pašalina šias chemines medžiagas ir gerina vandens skonį.

Aktyvuotos anglies paketai

Aktyvuotos medžio anglies komponentai: natūralus kokoso lukštas.

Funkcijos: pašalina kvapus ir gerina skonį.

Galiojimo laikas: Aktyvuotos anglies paketą reikia keisti kas 25 dienas. Jei distiliuotas vanduo yra keisto skonio arba kvapo, nedelsdami pakeiskite aktyvuotos anglies paketą.

Vanduo bus skanesnis, jei vienu metu naudosite 2 maišelius.

Nedėkite nenaudotų, neišnaudotų arba šiuo metu naudojamų aktyvuotos anglies paketų į šaldytuvą, kad išvengtumėte kvapų absorbcijos, kas gali suteikti blogą skonį vandeniui.

Nauji aktyvuotos anglies paketai gali išskirti nedidelį juodų miltelių kiekį, kuris yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Tai tiesiog miltelinė medžio anglis, ją naudoti yra saugu.

Sandariai uždaryti aktyvuotos anglies paketai turi būti laikomi vėsioje vietoje.

Pirkdami naują distiliatorių, įpakavime rasite pakuotę iš 6 aktyvuotos anglies paketų, arba galima įsigyti 12 paketų pakuotę atskirai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.