Mumijo / Shilajit – Aukščiausios kokybės RAW Altajaus kalnų esencija

70.00  13.00 

Mumijo / Mumijus / Shilajit (saugantis kūną) – Labai aukštos kokybės, autentiškas ir paruoštas Altajaus kalnų regione pagal tūkstantmečiais perduodamas tradicijas. RAW / gyvas / žaliavalgiškas. Kūnui / protui / sielai stiprinti, apvalyti, užkrauti. Vienas iš galingiausių maisto papildų posaulyje. Susidarė / fermentavosi natūraliai per amžių amžius Altajaus kalnuose.

Sudėtyje: ~90 rūšių mikro / makro aukštos vibracijos koncentruoti mineralai / kristalai, pilno spektro amino rūgštys laisvoje būsenoje (arginine, lysine, histidine, glycine, serine, glutamic acid, leucine ir t.t.), įvairių rūšių enzimai, phytonutrients, fermentai, peptidai ir labai retos senosios gyvybės formos, humic rūgštis, 11% fulvic rūgštis, kitos organinės sveikatos rūgštys (adipic, succinic, citric, oxalic, tartaric acids), coumarins, alkaloidai, steroidai ir t.t.
Tinka visiems, ypatingai mylintiems sveikatą, grožį, gyvastį ir sąmoningumą. ORAC: 432 (oxygen radical absorbency capacity). Galiojimo laikas: neribotas. Pajausk Altajaus kalnų galią savyje. Tu esi tai ką valgai !

Produkto kodas: MS-1 Kategorijos: , , , ,

Aprašymas

  umijo / Mumijus / Shilajit (saugantis kūną) - Labai aukštos kokybės, autentiškas ir paruoštas Altajaus kalnų regione pagal tūkstantmečiais perduodamas tradicijas. RAW / gyvas / žaliavalgiškas. Kūnui / protui / sielai stiprinti, apvalyti, užkrauti. Vienas iš galingiausių maisto papildų posaulyje. Susidarė / fermentavosi natūraliai per amžių amžius Altajaus kalnuose.

  • Įžanga iš knygos Mumijus – Dievo Dovana, įeiti čia…
  • Labai galinga kūno valymo bei stiprinimo / remineralizavimo priemonė
  • Galingiausia sveikatingumo priemonė pagal Ayurveda
  • Balansuoja / harmonizuoja visas stichijas
  • Adaptogenas, vienas iš svarbiausių šių dienų maisto papildų
  • Super maisto karalius
  • Labai aukštos kokybės, užtenka pusės žirnio dydžio gabalėlio per dieną (0.2-0.4 g)

   

   

  „Mumijus“ – graikiškos kilmės žodis, išvertus – saugantis kūną. Kaip galėjo gamtoje atsirasti toks medžiagų derinys, būtinas žmogaus, gyvo organizmo gyvybinei veiklai? Tai mįslė, kurią bandyta įminti nuo seniausių laikų. Nedaug priartėta prie tikro atsakymo ir šiandien.
  Jau prieš Arabijos, Persijos ir netgi prieš Senovės Grai­kijos kultūrų suklestėjimą buvo vartojamas žodis „mumijus“. Jis aptinkamas senovės filosofo, farmakologo, Aleksandro Ma­kedoniečio mokytojo Aristotelio darbuose. Jis pirmasis prieš 2500 metų aprašė gydomąsias mumijaus savybes, taip pat nurodė, kaip patikrinti kokybiškumą ir tikrumą.

  Išanalizavus įvairiuose literatūros šaltiniuose senųjų gydytojų pateiktus duomenis apie klinikinį mumijaus efektyvumą, galima teigti, kad mumijus buvo plačiai vartojamas kaip priemonė, sustiprinanti įvairių organizmo audinių regeneravimosi proce­sus, kaip priešuždegiminė, antitoksinė, bendrojo organizmo stip­rinimo priemonė, taip pat kaip priemonė, padedanti atstatyti susilpnėjusią periferinių nervinių kamienų bei galvos smegenų centrų analizatorių funkciją

  Nukenksmina ir išvalo kūno užterštumus, sintetines sunkiai pašalinamas medžiagas kurios yra susikaupusios organizme ir su kuriomis kūnas nepajėgus susitvarkyti, pamaitina ląsteles mineralais ir kitais naudingais elementais, padeda pasisavinti maisto medžiagas, valo/atstato mikroflorą, harmonizuoja kūną, protą bei sielą, intelekto stiprintuvas, sportininkams tai yra esminis papildas, kūno geometrijos harmonizatorius, raumenų kūrėjas, kūno apsauginis, jogai, meditacijai…

  Per daugelį metų Giedras išanalizavo keliasdešimt rūšių mumijaus iš įvairių pasaulio kalnų. Pavyzdžių potencija būna labai skirtinga. Giedras mumijus yra aukščiausios kokybės gyvas gamtos stebuklas. Kur kas galingesnis nei rinkoje siūlomi mumijo ar shilajit. Giedras mumijus – aukštos vibracijos sveikatos, grožio, stiprybės, sąmoningumo, jėgos ir intelekto įrankis. Pajausk Altajaus kalnų galią. Tu esi tai ką valgai !

  Įpakavime 34 gramai : 0.5 – 1 g. per dieną arba iki 2 g. sportuojantiems
  Galiojimo laikas neribotas
  Laikyti sausoje / vėsioje /tamsioje vietoje
  Kilmės šalis: Rusija, Sibiras

  Mumijus – Dievo dovana yra knygutė apie Mumijo. Kam įdomu paskaitykite.

  Papildoma informacija

  Svoris 34 g

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.