Nuolaida!
 

Baltasis Mumijo – Akmens Aliejus – pilnas spektras M-Mineralų

55.00  33.00 

Kur kas retesnis nei juodasis Mumijo yra baltoji jo versija, Rusijoje žinoma kaip Akmenų Aliejus (stone oil) – Baltasis Nemirtingumo Akmuo. Nevisada turime ir tik nedideliais kiekiais.

Pagrindinis skirtumas nuo juodojo mumijaus yra tai kad baltojo sudėtyje nėra organinių elementų. Baltasis Mumijo yra tyrai ne organinis ir pagal tyrimus jo sudėtyje nustatyti mažiausiai 49 mikro elementai (pusė Mendelejevo lentelės), įskaitant ir auksą, sidabrą, platiną, iridium, germanium ir t.t. mikro mineralinėje (m-state) būsenoje.

Turime

Produkto kodas: AA Kategorijos: , ,

Aprašymas

Akmens Aliejus - Nemirtingumo Akmuo

Ši ūmi mineralo sandara yra randama dažniausiai kalnų, uolų plyšiuose. Renkamas rytiniuose ir vakariniuose Sajano kalnuose, Sibire. Taip pat rytų Sibire, Mongolijoje ir Kinijoje. Burmoje jis yra vadinamas „Chao-Tui“ (kalnų kraujas), Mongolijoje ir Tibete „Brakshun“ arba „Brag-Shun“ (uolų sultys). Kiniečių mitologijoje Akmens Aliejus yra vadinamas – Nemirtingųjų Maistas.

Akmens Aliejaus medicininės žinios ir galimybės yra žinomos jau kurį laiką įeina į Tradicinę Kiniečių Mediciną. Taip pat rytų Sibiro, Mongolijos, Tibeto ir Burma liaudies medicinoje žinoma kad ši priemonė padeda sutvarkyti įvairius kūno / proto / sielos negalavimus tokius kaip: kraujavimas, nudegimai, virškinimo sistemos problemos, lūžę kaulai. Taip pat naudojamas vėžio ir diabeto kontrolei ir išvalymui. Kūno mineralų balansavimui iki harmonijos ko pasekoje blokai atsipalaiduoja ir energija pradeda laisvai tekėti.

Akmens Aliejus yra randamas įvairių spalvų, nuo tamsiai žalios iki baltos, priklausomai nuo sandaros. Vandenyje tiprsta labai gerai (nepalikdamas arba palikdamas labai nedaug nuosėdų). Taip pat tiprsta DMSO (dimethylsulfoxide) ir natrio chlorido izotoniniame tirpale. Silpnai tirpsta alkoholyje, eteryje ar glicerine.

Klinikiniai Akmens Aliejaus panaudojimai:

Klinikinės studijos atskleidė šokiruojančius rezultatus. Vienoje vietinėje Sibiro ligoninėje (operacijų skyriuje), grupė 12 pacientų su labai sunkiais , sudėtingais kaulų lūžiais (taip pat pažeistais nervais ir arterijomis) testavo Akmens Aliejų. Kiekvienas pacientas gaudavo Akmens Aliejaus ir vandens mišinį tris kartus per dieną. Gan greitai po kelių x-ray skanavimų be abejonių aiškiai matėsi grandiozinė audinių regeneracija ir kaulų augimas. Visi jie baigė gydymą trimis savaitėmis anksčiau nei tie kurie buvo gydomi įprastinėmis praktikomis. Jokių šalutinių reakcijų nebuvo pastebėta.
Taip pat yra gerų klinikinių rezultatų gydant opas, piktažaizdes. Tokių problemų gydymas trunka kur kas trumpiau. Opos pasveikimas matomas per 6-16 dienų nei 40 (patentas pteiktas nuo A.V. Ramenkov iš ex. USSR onkologinių tyrimų centro, medicininių mokslų akademijos, Alma-Ata medicininio universiteto). Iš tos pačios vietos patentas buvo pateiktas ir edemos kontrolei bei šalinimui.

Yra labai pozityvios informacijos apie poveikį širdies būklei gerinti, uždegimams ir virškinimo sistemos augliams sutvarkyti.

Akmens Aliejus yra žinoma ne tik kaip gydomoji priemonė bet ir aukštos vibracijos kūno / proto / sielos harmonijos ir balanso profilaktikas. Jis laiko savyje galingą adaptogeninį poveikį, Aktyvuoja „junk“ DNR ir kankoriežinę liauką (trečią akį) – transformacija.

Akmens Aliejus yra ištirpinamas virintame kambario temperatūros vandenyje ir po to vartojamas į vidų. Normali profilaktinė koncentracija yra vienas gramas viename litre vandens. Šešių gramų užtenka mėnesiui. Viena stiklinė (200 ml.) per dieną. Taip pat naudojamas kaip kompresas. Platesnės vartojimo instrukcijos kurios praktiškai yra išbandytos ir veikiančios bus pridėtos prie kiekvieno užsakymo.

** Akmens Aliejaus spektrografo analizė, atlikta cheminių mokslų tyrimų institute prie Kazakstano mokslų akademijos, rodo 49 mikro elementus.

Baltasis Mumijo - Nemirtingumo Akmuo
Nemirtingumo Akmuo

Pakuotėje 10 g.
Galiojimo laikas neribotas
Laikyti vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje
Kilmės šalis: Rusija, Sibiras

p.s. Kur kas plačiau apie tai ir kas yra Monoatominis Auksas, Platina ir t.t. bei jų panaudojimo būdus galima bus sužinoti laikui bėgant mūsų portale ir video seminaruose.
Stebėkite naujienas

Meilė, darna, sąmoningumas, gėris, jautrumas, žinojimas, suvokimas, išmintis, pilnatvė

Papildoma informacija

Svoris 3 g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.