AUKŠTOS VIBRACIJOS ALIEJAI – GYVYBĖS / ENZIMŲ KUPINI IR AKTYVUOTI

13.00 

Aktyvuotas ir gyvas enzimais sklidinas daigintų kanapių sėklų aliejus yra gyvasis gamtos aukštos vibracijos aliejų karalius. Enzimų kiekis ir gyvybingumas kelis kartus viršyja įprastinio kanapių sėklų aliejaus. Aktyvuotų mineralų, omega rūgščių bei kitų mikro/makro aliejaus elementų pasisavinimas kur kas geresnis. Kūnui toks gyvas tepalas – tikra dovana.

AKTYVUOTI GYVI AUKŠTOS VIBRACIJOS ALIEJAI JAU GREITAI:

 • DAIGINTŲ KANAPIŲ SĖKLŲ
 • MIRKYTŲ GYVŲ GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ
 • AKTYVUOTŲ KEDRO RIEŠUTŲ
 • DAIGINTŲ SEZAMO SĖKLŲ
 • DAIGINTŲ JUODŲJŲ SEZAMO SĖKLŲ
 • NELUKŠTENTŲ MOLIŪGŲ SĖKLŲ
 • AKTYVUOTŲ BRAZILIŠKŲ RIEŠUTŲ
 • AKTYVUOTOS JŪODGRŪDĖS
 • AKTYVUOTŲ AVOKADŲ

SUPER ŠALTO SPAUDIMO ALIEJAI: KOKOSO, KEDRO, AVOKADO, MARGAINIO, JUDROS

Produkto kodas: AVA Kategorijos: , ,

Aprašymas

ALIEJAUS EVOLIUCIJA

Daigintų sėklų aliejai

Visi vartojame įvairių rūšių riebalus ar aliejus. Aliejai ar kitaip riebalai iš tikro yra kūno tepalai. Taip kaip automobilio veikimui būtinai yra reikalingi kelių rūšių tepalai taip ir žmogaus kūnui – be tepalų nei iš vietos. Žmonės vartoja riebalus kartais nesusimąstydami ant kiek svarbu savo kūną pamaitinti gyvu, mineralais, enzimais ir kitais super elementais sklidinais aliejais – tepalais. Žmogaus kūnas yra nuostabus kūrinys ir jam reikia atitinkamo tepalo. Tikrai netiks 10W40 pusiau sintetinis. Jei norime kad kūnas optimaliai funkcionuotų jam yra reikalingi kuo gyvesni, šviežesni šalto spaudimo, nemodifikuotų, nehibridizuotų ar chemiškai neaugintų/neapdorotų augalų, sėklų ir riešutų aliejai. Yra labai daug informacijos ir debatų koks aliejus yra tinkamesnis ir panašiai, tačiau panaudojus gilias žinias ir ilgalaikes praktikas išaiškėjo kad sveikiausi tepalai yra kuo gyvesni: kokoso, kanapių sėklų, sezamo sėklų, graikinio riešuto, vynuogių sėklų… Visi šie aliejai yra super sveikatos aliejai, kiekvienas su savo sąvybėmis. Visi jie šarmina kūną tik tuo atveju jei yra šalto spaudimo, nefiltruoti ir nerafinuoti. Tokių aliejų galiojimo laikas yra gan trumas, kai kuriais atvejais iki trijų savaičių šaldytuve ir tai priklauso nuo augalo rūšies.

618_348_6-foods-to-boost-your-bicycling-raw-nuts-and-seeds

Šalto spaudimo aliejuose slypi įvairūs enzimai. Kai kurie iš jų atlieka kūno remonto darbus, kai kurie prisideda prie virškinimo. Jei tik aliejus yra pakaitinamas – iškart prarandame enzimų veiksmingumą. Kai kuris aliejus neatlaikęs aukštesnės temperatūros patampa net toksiškas ir netinkamas vartojimui (kokoso / alyvuogių). Giedras gana ilgą laiką tyrinėjo aliejus ir jų galimybes, sąvybes ir ypatybes ieškodamas būdų kaip išgauti kuo gyvesnį aliejų. Laikui bėgant priartėjome prie super sveikuoliško ir gyviausios pasaulyje daigintų kanapių sėklų aliejaus versijos.

 

FhxBgb1

GIEDRAS PRISTATO – DAIGINTŲ, MIRKYTŲ / AKTYVUOTŲ SĖKLŲ ALIEJAUS MAGIJA

Yra žinoma kad išmirkant ar sudaiginant sėklas / riešutus jų maistingumas padidėja, enzimai įgauna gyvybės, kenksmingosios medžiagos pasišalina ir įeina gyvybė. Giedras panaudojo šias žinias iš jų sugeneruojant super gyvą, enzimais ir super aktyvuotais elementais sklidiną daigintų kanapių ir ne tik sėklų aliejų. Aukštos vibracijos aliejaus gamybai naudojame ekologiškai augintų kanapių sėklas. Po daiginimo sėklos yra išdžovinamos iki 42 laipsnių temperatūros. Aktyvuoti enzimai bei kitos medžiagos kurios pasidaugino būna spaudžiamos kartu su aliejumi šalto – lėto spaudimo būdu naudojant aukšto lygio aliejaus spaudimo technologijas. Rezultatas stulbinantis. Tokio super gyvo aliejaus galiojimo laikas vietoj mėnesio prasiplečia iki metų…

Gyvas enzimais sklidinas daigintų kanapių (ir ne tik) sėklų aliejus yra gyvasis gamtos aukštos vibracijos aliejų karalius. Enzimų kiekis ir gyvybingumas kelis kartus viršyja įprastinio šalto spaudimo kanapių sėklų aliejaus. Aktyvuotų mineralų ir omega rūgščių pasisavinimas kur kas geresnis. Kūnui toks aliejus – puiki dovana.

Daigintų kanapių sėklų aliejus

Siekiant aukščiausios kokybės – Giedras gamina aliejų tik pagal užsakymą kiekvienu atveju individualiai. Taip yra šviežia ir sveika, ekonomiška ir eko-logiška.

GIEDRI GYVI AKTYVUOTI AUKŠTOS VIBRACIJOS ALIEJAI JAU GREITAI:

 • DAIGINTŲ KANAPIŲ SĖKLŲ
 • MIRKYTŲ GYVŲ GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ
 • DAIGINTŲ SEZAMO SĖKLŲ
 • DAIGINTŲ JUODŲJŲ SEZAMO SĖKLŲ
 • AKTYVUOTŲ BRAZILIŠKŲ RIEŠUTŲ

Visi aliejai yra tik ekologinės kilmės.

Aukštos vibracijos kedro aliejus

Plačiau apie aliejus ir jų sąvybes su laiku plačiau Giedras Žinyne ir video seminaruose…

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.