Kankorėžinė liauka – trečioji akis – žvaigždžių vartai

 

Trečioji akis - tarpdimensiniai žvaigždžių vartai

Šis straipsnelis ne už ilgo bus atnaujintas nes informacija paseno.

Trečioji akis – tarpdimensiniai žvaigždžių vartai įmontuoti žmogaus kūne suteikiantys galimybę keliauti laiku. Ši technologija buvo atkurta naudojant atbulinę inžineriją senovės Atlantidoje. Žvaigždžių vartai funkcionuoja naudodami vandenį (H2O). Kai vanduo yra ekranuojamas (apsaugomas), nuo bet kokių šios 3jų išmatavimų erdvių ir vieno išmatavimo laiko elektromagnetinių bangų, jis gali keisti savo formą ir susijungti su išversta laikų/erdvės realybe (trys laiko išmatavimai ir vienas erdvės išmatavimas). Būnant laikų erdvėje yra galimybė įeiti į vieno išmatavimo sistemą su galimybe keliauti per laikus. Laiko greitinimas ar tekėjimas atbulyn patampa panašus į įprastą judėjimą erdvėje.

Tai yra įmanoma dėl mažyčių molekulių  vadinamų mikro klasteriais kurios yra kankorėžinės liaukos vandenyje. Šie mikro klasteriai yra vaizduojami Platono kietųjų medžiagų geometrinėse figūrose. Mikroklasteriai suformuoja rezonansinius vartus kurie leidžia pereiti į laikų / erdvės išmatavimus.

Platono kietųjų medžiagų geometrinėse figūrose

„Kundalini aktyvacija“ užkuria žmogaus žvaigždžių vartų technologiją. „Kundalini aktyvacija“ – visų žmogaus kūno čakrų energijos centrų subalansavimas, kuris įjungia kankorėžinės liaukos technologijos aktyvaciją. Ji yra jaučiama kaip skambėjimas, zyzimas ar kompresija galvos srityje. Per šį procesą, serijos sudėtingų elektromagnetiškai persidengiančių energijos žiedų, sukasi aplink kankorėžinės liaukos vandenį perkeldami sąmonę į laikų/erdvės išmatavimą su galimybę iki tam tikro lygio valdyti kelionės laiku procesą.

Kankorėžinė liauka

Tokias turime galimybes ir technologijas įmontuotas kiekviename iš mūsų. Tačiau dėl ko jų mes nenaudojame ?

Problema šiais laikais yra informacijos trūkumas ir kūno užterštumas. Norint naudotis kankorėžinės liaukos galimybėmis visų pirma turime apie tai žinoti, suprasti, įjungti ir praktikuoti. Kol kūnas yra užterštas jis negali jums suteikti kelionių per dimensijas, laikus, energetinio matymo ar pilnatvės. Kol kūnas kovoja su užterštumu jis niekada neparodys visų savo galimybių / ypatybių.

Kankorėžinės liaukos užterštumas, valymas, regeneracija ir aktyvacija.

PIRMAS ŽINGSNIS – nustoti kalcifikuoti kankorėžinę liauką

Pagrindinis žmogaus trečios akies užterštumas yra vadinamas – kalcifikacija. Kalcifikacija – užterštumų (kietųjų dalelių) nusėdimas ant organų. Trečioji akis yra pažeista / apteršta kalcio apnašų kurios susidaro vartojant nešvarų, kietą (kalkėmis sklidiną) ir užterštą fluoridu, chlorkalke, pesticidais, herbicidais, sunkiaisiais metalais ir t.t. vandenį, maistą ir orą. Visų pirma reikia nutraukti trečios akies teršimą. Pagrindiniai teršimo elementai esantys vandenyje, ore ir maiste:

Halidai: Fluoridas, Chloridas ir Bromidas.

Fluoridas – dažnai sutinkamas mūsų mityboje. Kankorėžinė liauka magnetiškai traukia fluoridą labiau nei bet kuris kitas kūno organas. Atkeliavęs ten jis suformuoja kalcio fosfato kristalus kurie vėliau sloksnuojasi. Fluoridas yra vandenyje, dantų pastoje, skardinėse pakuojamame maiste, konservantuose ir kt. „tradiciškai“ auginamų vaisių ir daržovių herbiciduose ir pesticiduose dažnai randama fluorido todėl geriau rinktis organinės kilmės maisto produktus. Neatsižvelgiant į trečios akies problemą ši medžiaga yra žalinga visam kūnui ir bet kokiu atveju turi būti vengiama visais įmanomais būdais. Rekomenduojama pasikeisti dantų pastą kurios sudėtyje nėra fluorido ar kalcio karbonato (dantų pastos pagrindas). Pasitikrinti vandenį kurį geriate ir susisiekus su vandentiekio kompanija kuri jums tiekia vandenį išsiaiškinti ar jums teikiamo vandens sudėtyje yra fluorido, chlorido ir kalkių kiekį. Filtruokite vandenį filtrais kurie išvalo arba nukenksmina fluoridą, chloridą ir kalkes. Lygiai tas pats ir su bromidu.

Kalcis – kalcio papildai yra didžiausia kalcifikacijos priežastis. Jie taip pat užkemša kraujagysles nebent jūs naudojate tinkamą žmogaus organizmui augalinės kilmės kalcį ir atitinkamą kiekį organinio magnio kuris nukreipia kalcį į kaulų sistemą o ne arterijas ar smegenis. Didžioji dalis dantų pastų pagrindinė sudedamoji dalis yra kalcio karbonatas – nei viena iš tokių dantų pastų nėra tinkamos vartojimui. Organinės ar neorganinės kilmės.

Kalcis maiste – beveik visi perdirbti maisto produktai turi kažkokios rūšies kalcio. Beveik visi jie yra netinkami žmogaus sveikatai. Šios rūšys gali būti: kalcio fosfatas, kalcio karbonatas, dikalcio fosfatas. Daugumose papildų naudoja įvairias kalcio rūšis kaip masę – tabletės, produktų formos išlaikymui, kietintojai, standikliai, dantų pastos pagrindas. Gali būti randami kitų priedų sąraše. Piene yra per didelis kiekis kalcio kuris kalcifikuoja kūną. Taip pat ir su pieno produktais.

Merkurijus – yra labai kenksmingas kūnui o ypač kankorėžinei liaukai. Merkurijines dantų plombas yra rekomenduojama išmontuoti. Beveik visi medicininiai skiepai (vakcinos) yra su merkurijumi – pasidomėkite. Vienas iš žinomų skiepų sudedamųjų dalių yra Thimersal – vakcinų priedas pagamintas iš metilmerkurijaus. Jį išvalyti iš smegenų yra ypatingai sudėtinga. Vengti valgyti bet kokias žuvis – ypač krevetes ir kriaukles. Tunos ir delfinų mėsoje yra dideli kiekiai merkurijaus – atsargiai. Ekologinės lemputės yra nesveikos žmogui. Jei sudaužėte tokią, imkitės visų atsargumo priemonių išvalydami merkurijaus užterštumą kuris pasklido patalpoje.

trečia akis

Gera žinia yra tai kad merkurijų galima per laiką išvalyti iš kūno vartojant: shilajit (mumijus) , chlorellą, želmenis ir spiruliną (chlorofilas).

Organinės kilmės petražolės ir obuoliai taip pat valo smegenis nuo merkurijaus užterštumo.

Kiti toksinai:

perdirbti maisto produktai, sintetiniai šampūnai, kondicionieriai, dušo žele, muilai, kremai, dezodorantai, kvepalai ir prekybos centruose siūlomose kūno priežiūros primonėse yra įvairių teršalų kurie kalcifikuoja jūsų kūną ir trečią akį todėl patartina rinktis organinės kilmės kūno priežiūros priemones o dar geriau gamintis patiems.

Prieš maudydamiesi duše ar vonioje filtruokite ar nukenksminkite chloridą ir/ar fluoridą bei kitus užterštumus kurie yra vandenyje naudodami filtravimo sistemas ar kitokią vandens valymui skirtą įrangą.

Dušo galvutė, filtras, jonizatorius

Dušo galvutė, filtras, jonizatorius

Saldikliai, aspartamas, perdirbtas cukrus, įvairios fruktozės, joduota druska, jūros druska, dantų skalavimo priemonės, oro gaivikliai yra sklidini toksinų ir geriau jų vengti. Burnai plauti jau geriau naudoti himalajų rožinės druskos tirpalą arba aliejaus traukimo metodą (apie jį plačiau kitame straipsnelyje). Baltų miltų, pieniškų produktų su papildais, limonadų ir angliarūgšte pripildytų gėrimų taip pat geriau nevartoti.

Cukrus, kafeinas, alkoholis ir tabakas

Atsisakius šių ilgesnį laiką kūnas gerokai apsivalo ir pradeda atsistatinėti kaupdamas chi/biologinę gyvybės energiją kuri padeda pasiekti kūno ir proto balansą. Fizinis aktyvumas / pratimai ir meditacija – puikūs priedai. Jie suteiks daugiau energijos ir padės kūnui atsikratyti nereikalingo svorio/užterštumo bagažo kurie padės smegenims apsivalyti. Tai jums suteiks galimybę fokusuotis į kankorėžinės liaukos aktyvaciją.

Arbatos taip pat purškiamos su pesticidais todėl rinkitės tik organinės kilmės.

Nesinaudokite Teflon padengtais virtuvės indais. Nevartokite Fluoriduotų medicininių vaistų.

Chemtrails – užterštumas išmetamas iš lėktuvų pasinaudojant globalinio atšilimo problemos tvarkymo apgaule… + oro stichijos užterštumas miestuose dėl bendro sunkiųjų metalų, toksinų, degalų ir kt. dalelių.

ANTRAS ŽINGSNIS – padėti trečiai akiai apsivalyti, nuvalyti kalcifikaciją – detoksikacija

Visada prisiminkite kad jūsų mintys turi galią. Jei jūs pradėsite galvoti kad norite įjungti savo trečios akies pilnas galimybes, ji reaguodama į jūsų sąmonę pradės apsivalymo ir aktyvacijos procesus.

Elementai ir medžiagos kurios valo, maitina ir aktyvuoja kankorėžinę liauką:

Vitaminai K1 / K2 – judros aliejuje (omega 3), fermentuotose daržovėse – rauginti kopūstai, agurkai ir t.t., kombucha, vandens kefyras, probiotikai, enzimai.

Shilajit / Mumijo – Kelių šimtų milijonų metų mineralai susifermentavę per amžių amžius. Shilajit’as yra vienas iš stipriausių pasaulyje priemonių kuris detoksikuoja kūną ir tirpdo kalcifikaciją, subalansuoja stichijas, įžemina ir stipriai prisideda prie trečios akies aktyvacijos.

Mumijo / Shilajit - Aukščiausios kokybės RAW Altajaus kalnų esencija

Čaga – grybų karaliaus sudėtyje yra melanino ir melatonino bei ladai daug kitų mikro/makro elementų kurie galingai valgo, pamaitina ir aktyvuoja kankorėžinę liauką.

čaga - inonotus-obliquus beržo grybas

čaga – inonotus-obliquus beržo grybas

Kokoso aliejus – smegenų statybinė medžiaga.

Gyvasis silicis randamas nemažais kiekiais jaunose dilgelėse ir asiūklyje – gamtinti arbatas ar spausti žalias sultis.

Noni vaisius

Noni

MSM – Organinė siera – labai galingas detoksikatorius. Stiprina kaulus, plaukus, nagus. Tinka nuo 5 iki 10g. per parą.

Organinis magnis – mineralų transporto sistema. Dalyvauja keliuose šimtuose enzimatinių funkcijų. Detoksifikuoja kūną ir kankorėžinę liauką.

Magnio aliejus - organinis

Magnio aliejus – organinis

Raudonėlių aliejus.

Borono ir Jodo papildai valo fluoridą – jodo papildus rinkitės atsargiai išstudijavę esamą pasiūlos ir kokybės situaciją. Daug jodo natūraliai yra jūros kopūstuose – laminaria.

Tamarind – saldus vaisius. Prekybos centruose vaisių skyriuje galima rasti.

Distiliuotas švarus vanduo valo trečios akie kalcifikaciją.

Kiti užsiėmimai kurie valo ir aktyvuoja kankorėžinę liauką:

Kepenų detoksikacijos – valymai.

Miegojimas visiškoje tamsoje 6-8 valandas. Visiška tamsa yra išjungus visas šviesytes, bevielio ryšio įrangas ir mobilius telefonus

Joga, fiziniai ir kvėpavimo pratimai, pirtis, būvimas darnioje gamtoje – miške ar prie jūros.

Saugokite, mylėkite, gerbkite save ir savo kūną / protą / sielą. Nestresuokite, kurkite aplink save pozityvą.

Teorinis ir praktinių užsiėmimų seminarų ciklas:

TREČIOJI AKIS – KANKORĖŽINĖ LIAUKA – KELIONĖS LAIKU

JAU GREITAI

TU ESI MEILĖ

Atsakyti