Aukštos vibracijos portalo gimimas

Giedras - aukštos vibracijos alchemija

Sveiki,

Aukštos vibracijos internetinis portalas jau čia

Oficialus GIEDRAS atidarymas ir pristatymas gamtos apsuptyje yra ruošiamas ir greitu laiku būsite informuoti kur ir kada tai įvyks.

Portalo gyvybės medžio sudėtis:

Apie, Mano Giedras, Žinynas, Krautuvėlė, TV, Paslaugos.

Apie skiltyje yra trumpas GIEDRAS portalo esmės ir veiklos aprašymas.

Mano Giedras – jūsų asmeninė portalo paskyra. Ten galite nusistatyti savo vartotojo vardą, adresą, prisijungimo spaltažodį ir panašiai.

Žinynas (blog) laikui tekant bus pildomas gyvenimą skaidrinančia tiesos informacija susijusia su kūno, proto ir sielos tobulėjimu, sveikatingumu, super mityba, gamtos stichijomis bei dėsniais, materinio ir dvasinio pasaulių subtilybėmis. Paliesime egzistencijos ir daug įvairių temų. Žinyne galima komentuoti ir diskutuoti.

Krautuvėlė – čia galima įsigyti įvairių aukštų vibracijų produktų skirtų kūno, proto ir sielos tobulinimui. Aukštos vibracijos: sveikatingumas, kūno valymas, žaliavalgystė, super maistas, super papildai, sportininkų mityba, eko-loginė buitinė technika, galingi aksesuarai jums ir jūsų aplinkai, orgonitai, kristalai, super skaitalai ir ezoterika.

TV – per GIEDRAS video kanalą pateiksime kūną, protą, sielą ir nuotaiką skaidrinančių video reportažų susijusių su čia perteikiamomis žiniomis.

Paslaugos – aukštos vibracijos seminarai, konsultacijos ir renginiai. Bendravimas ir informacijos išvardintos GIEDRAS žinyne platinimas gyvai. Aukštos vibracijos maitinimo paslaugos renginiuose ir pagal specialius užsakymus. Aplinkos harmonizavimas balansuojant stichijas, spalvas, garsus ir panaudojant aukštos vibracijos įrankius tokius kaip: kristalai, akmenys, oro jonizatoriai, akustiniai paveikslai, orgonitai ir t.t. Kai namų, darbo ar kitos paskirties aplinka yra energetiškai harmonizuojama ir subalansuojama, ten pradeda laisviau tekėti gyvybinė/bio/prana ar dar kitaip vadinama chi energija. Ji gydo, užkrauna energija, ramina, didina koncentraciją, veiklos ar ramybės našumą, prisideda prie meditacijos, poilsio ar miego ir t.t. Plačiau apie tai galima sužinoti aplinkos harmonizavimo paslaugų skiltyje.

Stebėkite super naujienas, jų yra be galo daug

Ačiū už dėmesį.

Su pagarba,

GIEDRAS

1 atsakymų “Aukštos vibracijos portalo gimimas

Atsakyti