Magnis – magnio „aliejus“, 31% MgCl2, Organinis, Natūralus, Gamtos

13.00 

Šis magnio „aliejus“ yra ištrauktas iš Zechstein – švariausio magnio „aliejaus“ šaltinio pasaulyje, esančio apie 1600 metrų gylio po žeme, kuriam apie 250 milijonų metų.
GIEDRAS magnio „aliejus“ yra tyras – maksimalios 31% koncentracijos, bekvapis, raminantis.

100 ml.

Neturime

Aprašymas

Dėmesio, jokiais tyrimais neįrodyta, kad šis magnio „aliejus“ turi gydomųjų savybių ir tinka ligų profilaktikai. Žemiau pateikta informacija nėra reklama ir jokiu būdu nenori sudaryti įspūdžio, jog produktas turi gydomųjų sąvybių. Čia pateikti duomenys yra tik informacinio pobūdžio. Magnio „aliejus“ yra produktas, kuris vienas arba derinyje su kitomis medžiagomis yra koncentruotas maistinių ar kitų medžiagų, turinčių mitybinį arba fiziologinį poveikį, šaltinis. Už pateiktą informaciją Giedras nėra atsakingas. Domėkitės ir studijuokite savarankiškai.


MAGNIS – KAS TAI?
Magnis – gyvybiškai svarbus mineralas žmogaus organizmo apykaitoje. Šis elementas, ko gero, yra svarbiausias po deguonies, vandens ir maisto. Tai 11-tas pagal masę kūne esantis elementas. Magnis reikšmingas įvairiuose ląstelių cikluose, angliavandenių, riebalų apykaitoje, baltymų ir nukleorūgščių sintezėje, termoreguliacijos procese. Magnio jonai dalyvauja virš 300 enziminių procesų, kurie yra būtini ATP sintezei ir energijai, DNR ar RNR biosintezei ir DHEA hormonų balansui.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
· skatina bendrą gerą savijautą
· dalyvauja virš 300 enziminių procesų
· harmonizuoja raumenų ir nervų sistemos veiklą
· būtinas sveikam širdies darbui
· gerina virškinimą
· padeda atsipalaiduoti
· skatina gilų ir ramų miegą
· galingas grožio elementas, padeda odai išlikti jaunatviškai ir sveikai
· atveria poras, tokiu būdu toksinai gali būti lengviau šalinami iš kūno
· ilgaamžiškumo mineralas
· dalyvauja detoksifikacijos procese

MAGNIO STOKA
Sumažėjus magnio koncentracijai, dažniausiai sutrinka ne viena, o kelios organizmo funkcijos. Kyla rizika susirgti kraujagyslių sistemos ligomis, dažnai magnio nepakankamumas yra susijęs ir su širdies ritmo bei kraujospūdžio sutrikimais. Magnio stoka gali būti astmos, cukrinio diabeto (padeda subalansuoti cukraus kiekį kraujyje), osteoporozės, virškinamojo trakto, inkstų ir kitų organų negalavimų bei onkologinių ligų priežastis. Magnis yra ypač svarbus nervų sistemai, tad esant jo stygiui padidėja jautrumas stresui, atsiranda dirglumas, nuovargis, vargina prastas miegas. Taip pat gali pasireikšti galvos svaigimas bei skausmas, dėmesio sutrikimas, impulsyvumas, atminties pablogėjimas, depresija. Verta paminėti, jog magnis dalyvauja odos ląstelių apykaitos procesuose ir kolageno sintezėje, todėl magnio stoka organizme skatina senėjimo procesus.
Šio gyvybiškai svarbaus mineralo atsargas organizme galima būtų papildyti valgant daug magnio turinčių produktų, tačiau tai tampa sudėtinga arba praktiškai neįmanoma, nes didžiulė magnio stoka yra ir modernios/šiuolaikinės agrokultūros nualintame dirvožemyje. Nusiminti neverta, nes pats greičiausias ir efektyviausias magnio pasisavinimo būdas – per odą (iki 11 kartų geriau nei per virškinimo sistemą). Taip pat magnis padeda atverti odos poras, kurios, jei uždaros, savyje kaupia toksinus.

GIEDRAS MAGNIS
Rinkoje didžioji dalis magnio „aliejaus“ yra išgaunama iš žemės paviršiaus šaltinių, pvz. ežerų, kurie gali būti užteršti radiacija, pesticidais, insekticidais, „chemtrails“, sunkiaisiais metalais ir kt. GIEDRAS magnio „aliejus“ – organinis, ištrauktas iš Zechstein šaltinio, esančio apie 1600 metrų gylio po žeme. Tai – švariausias magnio „aliejus“ šaltinis pasaulyje, kuriam apie 250 milijonų metų. Tai nuostabi gamtos dovana, aprūpinanti mus aukščiausios rūšies, organiniu magniu. GIEDRAS magnis yra tyras – maksimalios 31% koncentracijos, bekvapis, raminantis.

NAUDOJIMAS
Paprasčiausas magnio „aliejaus“ naudojimo būdas – kaip purškalas ant odos. Purkšti galima ant viso kūno odos (išskyrus jautrias kūno vietas), švelniai įtrinti/įmasažuoti, kol „aliejus“ susigers. Rekomenduojama naudoti kartu su tyru šalto spaudimo kokosų aliejumi. Toks derinys turi ypač didelį atpalaiduojamąjį ir raminamąjį poveikį, o masažo metu padeda magniui įsiskverbti dar giliau. Stenkitės nemaišyti magnio „aliejaus“ su kitais kūno losijonais, sintetiniais neorganiniais aliejais ar kvapais, kurie gali turėti konservantų ar kitų priedų. Geriausi rezultatai pasiekiami, naudojant magnį iškart po dušo, kol oda yra švari ir šilta.
Magnio „aliejų“ mažais kiekiais galima naudoti kartu su maistu ar sultimis (keletas įpurškimų) ar pasigaminti stebuklingo vandens (1-3 įpurškimai, „fulvic“ rūgštis, žiupsnelis sodos).
Jei gaminate natūralią sveikatos ir grožio kosmetiką, šis magnio „aliejus“ puikiai tiks kaip senėjimo procesus lėtinantis elementas.

Siekiant palaikyti būtiną magnio kiekį organizme, patariama naudoti kiekvieną dieną (kol kūnas atgaus stabilų magnio lygį), tačiau naudojimo kiekis bei dažnumas kiekvienam žmogui gali skirtis, priklausomai nuo magnio stokos organizme.


Šis magnio „aliejas“ išgautas iš Zechstein šaltinio (spauskite ant nuotraukos):

Magnio šaltinis Lietuvoje, magnis po kojomis...

Magnio šaltinis Lietuvoje, magnis po kojomis…

Pin It

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.